image_pdfimage_print

Spawarka KEMPPI FASTMIG PULSE 450

Urządzenie Kemppi FastMig Pulse 450 to system spawalniczy MIG/MAG wyposażony we wszechstronny zestaw funkcji. 

Dzięki niezwykle dużym możliwościom dostosowywania funkcji, urządzenia FastMig Pulse są wyjątkowo przyszłościowym sprzętem spawalniczym.

Można je zakupić zarówno ze standardowym pakietem funkcji (Work Pack) jak i pakietem dostosowanym do indywidualnych potrzeb spawalniczych klienta (Project Pack). Każdy pakiet Project Pack jest precyzyjnie dopasowany do konkretnego zastosowania spawalniczego, co oznacza pełną kontrolę nad procesem spawania.

inst_mig_fastmig_pulse_mxf65_panelpng

Jeśli wymagania spawalnicze ulegną zmianie, oprogramowania systemu FastMig Pulse można z łatwością uzupełnić lub zmodyfikować. Odbywa się to z wykorzystaniem niewielkiego urządzenia przenośnego DataGun. Umożliwia ono aktualizację oprogramowania sprzętowego i dodawanie programów spawania przeznaczonych do określonych zastosowań oraz instalowanie specjalnych procesów spawalniczych Kemppi z rodziny produktów oprogramowania Wise.

a
inst_mig_fastmig_mxf65_panel_pf65png

Opcje zwiększają możliwości dostosowania i wydajność pracy

pulse450-air-largepngW menu panelu sterowania Arc Wizard P65 można znaleźć specjalne procesy spawalnicze m.in. do wykonywania spoin graniowych, spawania cienkich blach, automatycznej regulacji mocy i wykrywania długości łuku. Dostępne są też dodatkowe programy materiałowe i opcjonalne funkcje panelu.

Podajniki drutu MXF65 i MXF67 można wyposażyć w jeden z dwóch profili oprogramowania: Work Pack lub Project Pack. Profil Work Pack obejmuje podstawowy zestaw programów spawania, natomiast zawartość każdego profilu Project Pack jest opracowywana pod kątem indywidualnych potrzeb klienta w zakresie procesów spawania i funkcji dodatkowych.

Panel sterowania PF65 do podajnika drutu daje dostęp do różnorodnych parametrów sterowania parametrami łuku i wydajnością spawania.

Rodziny produktów oprogramowania Wise i Match zostały stworzone z myślą o optymalnym dostosowaniu pracy łuku i funkcjonowania urządzenia. Produkty Wise pozwalają się precyzyjne dostosować do specjalistycznych wymagań — na przykład funkcja WiseThin kontroluje energię i parametry łuku pod kątem optymalizacji ręcznego i zautomatyzowanego spawania cienkich blach, zapewniając przy tym minimum odprysków. Z kolei produkty Match to funkcje dostosowujące działanie urządzenia do potrzeb użytkownika — na przykład funkcja MatchPin pozwala zablokować panel urządzenia kodem, by uniemożliwić obsługę osobom nieuprawnionym.

Programator DataGun to nowe urządzenie Kemppi, które umożliwia aktualizowanie oprogramowania urządzeń FastMig Pulse i instalowanie nowych funkcji, takich jak programy spawania Wise i opcje Match.

Zdalne sterowanie R30 umożliwia sterowanie mocą, wyświetlanie danych spawania i wybór kanału pamięci w odległości do 10 m od podajnika.

image_pdfimage_print