Zaproszenie do Współpracy

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,

Firma METAL – CENTRUM J.T.P. Czarkowscy s.c. jest firmą rodzinną, której początki sięgają roku 1974. Zdobywane przez ponad 40 lat doświadczenia pozwoliły nam zająć na rynku stabilną pozycję wśród firm usługowo-produkcyjnych w kraju, a także w krajach europejskich. Stale doskonalimy się dla Państwa ciągle podnosząc kwalifikacje naszych pracowników.
Obecny park maszynowy systematycznie jest stale modernizowany zgodnie z obowiązującymi trendami i wymaganiami zarówno rynku jak i naszych klientów. Naszymi nadrzędnymi celami są jakość i terminowość wykonywanych usług. Jakość produkowanych elementów w oparciu o współczesne technologie jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.
 skrzynka_Z4Podstawą nowoczesnego parku maszynowego są między innymi: wykrawarki laserowe CNC, prasy krawędziowe CNC, giętarki do rur i profili CNC, komora do obróbki  ścierno – strumieniowej (zwanej również śrutowaniem), kabina ciśnieniowa do szkiełkowania, gilotyny, maszyna do szlifowania profili i rur ze stali nierdzewnej oraz wiele innych maszyn.
Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, małej architektury miejskiej oraz wyrobów ze stali nierdzewnej. Wykonujemy elementy aluminiowych paneli elewacji do biurowców, jaki i same panele elewacyjne.
Jesteśmy jedynym w Polsce producentem szafki gazowej w standardzie Z4 ze stali nierdzewnej z wytłoczonym napisem GAZ, numerem telefonu pogotowia gazowego oraz wyciętymi laserowo otworami wentylacyjnymi.
 Spawamy metodami TIG, MIG/MAG, elektroda. Zgodnie z oczekiwaniami części klientów posiadamy własną lakiernię natryskową.
 Współpracujemy stale z lakiernią proszkową,  cynkownią galwaniczną i ogniową.
 Zlecając nam wykonanie prac mogą być Państwo pewni, że zostanie ona wykonana zgodnie z obowiązującymi normami, a my zadbamy o cały proces technologiczny od zakupu materiału aż po dostawę gotowego wyrobu pod wskazany adres.
 Pracujemy zarówno na materiałach własnych jak i powierzonych.

Z wyrazami szacunku

Aleksander Janiuk

Project Manager

logo900
image_pdfimage_print

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *